Únor 2009

Nový lay aneb zelená znovu útočí!!! ...a důležitá zpráva

16. února 2009 v 16:16 | www |  Blog :D
Čus. Tak jak se vám líbí nový zelený kabátek? Mě moc! Ta světle fialová mi už lezla na mozek a myslím, že nebude od věci, když znovu řeknu, že " ZELENÁ VLÁDNE SVĚTU!" ...teda aspoň v tom mojem a tenhle lay je tomu důkazem. =)
Opět ho dělala Kiriki, což je myslím zbytečné říkat, co? XD Ještě jednou díík Kiriki!
Nebaví mně dlouhé okecávání (to tady asi nikoho, že? XD), tak mám už jenom jednu otázku. Zlobili by jste se moc, kdybych znovu pozastavila blog? Určitě nejsem sama, kterou to už fakt přestává bavit, a tak si říkám, jestli by malá pauza nepomohla...už mockrát pomohla a nepochybuji o tom, že mi pomůže i teď.
Tenhle blog už mám přes dva roky a já každým měsícem čím dál tím víc nemám to srdce, abych ho mazala nebo se přesouvala na jiný a pod. Proto ho v jednom kuse pozastavuju. Některé z vás to už může štvát, ale jak už jsem řekla, mě to pomáhá.
Tenhle článek berte jako dočasné pozastavení blogu a vrátím se, až se mi bude chtít, jestli chápete, co tím myslím.
Zatím teda čus. =)

Tady je náhled: (aspoň se budete mít na co dívat, než sae vrátím. =) )


Lavi

11. února 2009 v 17:28 | www |  D. Gray man
Tenhle článek píšu už asi potřetí a asi mš z toho trefí! Rozkopat hubu blogu.cz!!!
Už dvakrát jsem napsala nějaký milý pozdrav, ale už na to prostě NEMÁM NERVY!!!! UAAAAAA!!!! GRRRR!!!!! *rve si vlasy*
Tak jo...*nádech*...*výdech*...uf *snaží si nalepit vlasy zpátky*
Tak od začátku...jsem znovu tady a se mnou i nová rubrika D. Gray man. Fakt skvělé anime. Prostě doporučuju shlédnout. A poněvadž je to první článek s touto tématikou, neuvidíte zde nikoho jiného, než moji oblíbenou postavu - Laviho. X)
Snad se vám bude líbit, jako mě. =)
perex


Ok ok...pluh mě nepřejel...XD

1. února 2009 v 11:33 | www |  Blog :D
*chvíle napětí*
*přichází na scénu*
Nazdar...*nevinný pohled*...zlobíte se moc? *pípla*
Mno...víte www si napsala takový seznam, aby něco nezapoměla napsat. *mává nad hlavou zmuchlaným papírem* Nebudu nic moc dlouho okecávat...stejně to ani neumím. XD
*dramatické zakašlání*

Takže zaprvé- bych se vám chtěla omluvit, že tu nic nepřibylo...a za to, že jsem hrála mrtvou (Spokojení? XD). Nějak mi prostě chyběla nálada a nápad. Jaksi mě to přestává bavit mno.
Zadruhé-*"Heepy brrzdy tuuu juu! Heeepy brrzdy tuu juu! Heeepy brrrzzzdyyy, můůj bloogu! Heeepy brrzdy tuu juu!!!!"* (jestli ještě pořád máte sluch v pořádku, GRATULUJU! XD) Jj, můj blog slavil přesně 28.1.2009 své druhé narozeniny! Dědek jeden plesnivý! xD
3, - Tak jak dopadlo vysvědčení? =) O mojem vám toho radši moc nepovím, řeknu vám jen, že to moje vyznamenání bylo s odřenýma ušima...ALE MÁM HO!!! *skáče radostí*
...A jak dopadlo to vaše? Měl z vás někdo samé? Propadl z vás někdo? Svěřte se www! XD

4, - Bych vám chtěla ukázat multi talent od gothic!